دکتر ریحانه صباحی / آزمایشات زنان / هزینه تست پاپ اسمیر در اصفهان
۴ دقیقه
هزینه تست پاپ اسمیر

هزینه تست پاپ اسمیر در اصفهان

آنچه می خوانید...

تقریبا تمامی بانوان با تست پاپ اسمیر آشنایی دارند و می‌دانند که این تست برای چه کاری مورد استقاده قرار می‌گیرد. اما با این حال متاسفانه بسیاری از خانم ها با اینکه اهمیت آن را می‌شناسند، این آزمایش را جدی نمی‌گیرند و از انجام آن غافل می‌شوند. دکتر زنان معمولا توصیه دارند که به طور دوره ای برای تشخیص وجود سلول های سرطانی پاپ اسمیر را انجام دهید. حال یکی از موارد مهم در هر زمینه درمانی و یا زیبایی میزان هزینه است. در این مقاله، در ارتباط با هزینه تست پاپ اسمیر در اصفهان برای شما صحبت خواهیم کرد.

هزینه تست پاپ اسمیر در اصفهان سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

در ابتدا قبل از انجام این تست باید در نظر داشته باشید که میزان هزینه تست پاپ اسمیر برای بررسی بیماری بدخیم سرطان دهانه رحم، به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به توضیح مختصر آن ها خواهیم پرداخت.

یکی از موارد مهم در تعیین اندازه هزینه پاپ اسمیر، این است که فعالیت خود را در کلینیک یا بیمارستان انجام دهید. حتما این مورد را می‌دانید که بیمارستان هزینه های مخصوص خودش را دارد و با اضافه شدن این موارد بر هزینه تست پاپ اسمیر، میزان آن افزایش می‌یابد.

هزینه پاپ اسمیر در اصفهان

شما می‌توانید تست پاپ اسمیر در اصفهان توسط دکتر ریحانه صباحی را در کلینیک و یا در بیمارستان و یا کلینیک شهرک سلامت انجام دهید که ممکن است میزان هزینه در هر یک از این مراکز، متفاوت باشد. دستگاهی که برای انجام تست پاپ اسمیر توسط بهترین متخصص زنان در اصفهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، در مقدار هزینه انچجام آن تاثیرگذار است. بنابراین متوجه شدید که قیمت پاپ اسمیر در مراکز مختلف، متفاوت است. این مورد را در نظر داشته باشید که هزینه تست پاپ اسمیر در اصفهان به طور حدودی زیر یک میلیون تومان است. توجه داشته باشید که این میزان هزینه برای انجام یک تست تشخیصی زیاد نیست و اگر پیگیری های لازم در زمان مورد نظر و به عنوان چکاپ های دوره ای انجام نشود و به طور حقیقی، بیماری بدخیم وجود داشته باشد با پیشرفت آن با چه هزینه های سنگینی رو به رو می‌شوید؛ بنابراین بهتر است که از انجام تست پاپ اسمیر غتفل نشوید.

بیشتر بخوانید: درمان فیبروم رحم در یک جلسه

هزینه تست پاپ اسمیر با تامین اجتماعی

یکی از دیگر مواردی که در طول تست پاپ اسمیر بر مقدار هزینه تاثیر گذار هستند، این است که داروی مورد استفاده افراد بعد از این روش متفاوت است که از نظر هزینه نیز متغیر می‌شوند. اما به طور کل قیمت تست پاپ اسمیر زیاد نیست، بنابراین نیازی به نگرانی در این مورد نیست.

هزینه تست پاپ اسمیر با تامین اجتماعی و همچنین تحت پوشش بیمه های تکمیلی، کاهش یافته و مناسب تر خواهد بود. امروزه اکثریت افراد دارای خدمات بیمه ای هستند که اینگونه تست و آزمایش ها را شامل خواهد شد. هزینه تست پاپ اسمیر در سال ۱۴۰۲ کمتر از یک میلیون است اما مقدار آن با توجه به خدمات هر یک از بیمه ها و میزان فرانشیز آن ها متفاوت خواهد بود.

دکتر ریحانه صباحی

متخصص زنان، زایمان و نازایی در اصفهان​
– نازایی و تشخیص و درمان
– بیماری های زنان و مراقبت از بانوان در سنین باروری و همچنین یائسگی
– مراقبت از دختران نوجوان و مشاوره در زمینه بلوغ و مسائل مرتبط با آن
– اقدامات تشخیصی از قبیل پاپ اسمیر، سونوگرافی ، اندومتریال بیوپسی، کوتریزاسیون وکرایو، IUI، آمنیوسنتر و انواع جراحی های زنان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *