دکتر ریحانه صباحی / لیزر و جراحی های زیبایی واژن / هزینه عمل لابیاپلاستی در اصفهان
۵ دقیقه
هزینه لابیاپلاستی

هزینه عمل لابیاپلاستی در اصفهان

آنچه می خوانید...

همانطور که می‌دانید جراحی زیبایی واژن و لایباپلاستی امروزه با طرفداران و علاقمندان بیشتری مواجه است اما یکی از سوالات متداولی که افراد بعد از مراجعه به جراح زنان می‌پرسند این است که هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟ یا به عنوان مثال هزینه لابیاپلاستی در اصفهان چقدر است؟ این مورد معمولا در شهر های بزرگ بسیار متغیر است. در این مقاله به تمامی نکات کلیدی در رابطه با قیمت عمل لابیاپلاستی پرداخته و بیان کردیم که اگر این جراحی با سایر عمل های زیبایی واژن ترکیب شود، چه میزان هزینه ای را شامل می‌شود.

هزینه لابیاپلاستی در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲

جراحی لابیاپلاستی تا چندین سال پیش که بانوان با آن آشنایی زیادی نداشتند شاید در دسته عمل های زیبایی نسبتا گران قرار داشت اما امروزه در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی زنان، دارای هزینه های بالا نیست و از قیمت معقول برخوردار است. بانوان عمولا بعد از این جراحی از نتیجه اعلام رضایت داشته و اغلب مراجعه کنندگان دکتر ریحانه صباحی علاقه مند هستند که به همراه لابیاپلاستی خود، جراحی تنگ کردن واژن نیز انجام دهند. تا چندی پیش بانوان تصور می‌کردند که برای انجام این اعمال باید حتما به تهران سفر کنند و از مهارت پزشکان این شهر استفاده کنند اما اکنون متوجه تصور اشتباه شدند.  عمل تنگ کردن واژن در اصفهان توسط بهترین متخصص زنان در اصفهان همزمان با لابیاپلاستی قابل انجام است.

میزان هزینه لابیاپلاستی

لابیاپلاستی برای کوچک کردن سایز لابیا و یا برقراری تناسب میان این عضو ها و همچنین افزایش اعتماد به نفس و جلوگیری از سایش پوست لابیا به یکدیگر و موارد این چنینی انجام می‌گیرد، بنابراین اگر از این دسته مشکلات برخوردار نیستید، می‌توانید این عمل را انجام ندهید. اما اگر احساس می‌کنید که دچار گشادی واژن هستید، توصیه می‌شود که عمل همزمان لابیاپلاستی با جراحی تنگ کردن واژن انجام دهید که در میزان هزینه ها صرفه جویی شود و یک بار دستمزد جراح زنان پرداخت نمایید. همچنین علاوه بر این مزیت بزرگ، شما دوران نقاهت هر دو جراحی را همزمان به پایان می‌رسانید.

میزان قیمت جراحی لابیاپلاستی در اصفهان در سال ۱۴۰۱ تا حدودی معقول بوده و افراد زیادی معمولا قبل از شروع سال جدید به انجام این نوع جراحی ها می‌پردازند تا از هزینه و تعرفه های سال استفاده کنند و با تعرفه های سال جدید برخرد نداشته باشند. میزان هزینه لابیاپلاستی در سال ۱۴۰۲ قطعا تا حدودی افزایش داشته اما همیشه میزان کلی هزینه این جراحی نسبت به بسیاری از عمل های دیگر مناسب تر است. برای اطلاع از میزان حدودی قیمت عمل لابیاپلاستی در اصفهان در سال ۱۴۰۲ با شماره های تماس ارتباط برقرار نمایید. ناگفته نماند هزینه لابیاپلاستی در اصفهان از میزان هزینه این عمل در تهران بسیار مناسب تر و پایین تر است.

گول هزینه بالای لابیاپلاستی را نخورید!

متاسفانه در بسیاری از موارد دیده می‌شود که برخی از پزشکان دارای مهارت، برای این عمل قیمت های بسیار بالا و نجومی اعلام می‌دارند و برخی از بانوان تصور دارند که هر چه میزان این هزینه بیشتر باشد بنابراین کار جراح بسیار خوب است. حال در مقابل بسیاری از پزشکان که مهارت مناسبی برای عمل لابیاپلاستی ندارند، نیز قیمت های بالایی اعلام می‌کنند. حال در اینجا باید بدانید که هزینه معقول و مناسب لابیاپلاستی چقدر است تا در صورت مواجهه با هزینه های بالا دچار انتخاب نامناسب نشوید.

در نتیجه باید این مورد را بدانید که دریافت نتیجه خوب از جراحی زیبایی واژن با میزان هزینه پرداختی ارتباطی ندارد. در صورتی که احساس کردید، پزشک منتخب از مهارت کافی برای انجام لابیاپلاستی برخوردار نیست، از انجام جراحی توسط وی صرف نظر کنید.

چه عواملی در هزینه لابیاپلاستی تاثیرگذار است؟

  • میزان مهارت جراح زیبایی زنان
  • نوع روش عمل لابیاپلاستی
  • میزان تجهیزات مورد استفاده
  • موقعیت مکانی مطب
  • انجام همزمان سایر جراحی های زنان
  • میزان مشکل در ناحیه لابیاها

مقایسه هزینه لابیاپلاستی در ایران با کشور های خارجی

شاید تا به حال شما هم شنیده باشید که میزان هزینه های جراحی های زیبایی و درمانی در ایران نسبت به کشور های خارجی بسیار مناسب است. همچنین ناگفته نماند که جراح زیبایی زنان در ایران نسبت به جراحان زنان در این حوزه زیبایی در کشور های خارجی تجربه و مهارت بیشتر داشته و به همین دلیل اغلب بانوان در سفر های خود، تمامی اقدامات زیبایی را انجام می‌دهند.

دکتر ریحانه صباحی

متخصص زنان، زایمان و نازایی در اصفهان​
– نازایی و تشخیص و درمان
– بیماری های زنان و مراقبت از بانوان در سنین باروری و همچنین یائسگی
– مراقبت از دختران نوجوان و مشاوره در زمینه بلوغ و مسائل مرتبط با آن
– اقدامات تشخیصی از قبیل پاپ اسمیر، سونوگرافی ، اندومتریال بیوپسی، کوتریزاسیون وکرایو، IUI، آمنیوسنتر و انواع جراحی های زنان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *