دکتر ریحانه صباحی / لیزر و جراحی های زیبایی واژن / گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی
۳ دقیقه
گوشت اضافه بعد از جراحی لابیاپلاستی

گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی

آنچه می خوانید...

خانم ها امروزه به زیبایی واژن خود اهمیت زیادی داده و در واقع استفاده از روش های زیبایی واژن را جزو محافظت و تکنیک های ایجاد سلامت ناحیه تناسلی می‌دانند. اما یکی از مهمترین دغدغه های افراد این است که آیا امکان گوشت اضافه بعد از لابیالاستی وجود دارد؟ گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی را چگونه باید درمان کرد؟ آیا واقعا بعد از جراحی لایبپلاستی دچار گوشت اضافه خواهید شد؟ در این مقاله در رابطه با تمامی این مسائل و تجربه ناشی از عمل لابیاپلاستی صحبت خواهیم کرد.

آیا گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی ایجاد می‌شود؟

به طور کلی عمل زیبایی لابیاپلاستی که گاهی به دلایل درمانی مورد استفاده بانوان قرار می‌گیرد، تقریبا روشی ایمن و بی خطر است و عوارض لابیاپلاستی آنچنان که تصور می‌شود، نیست. حال در برخی موارد افرادی هستند که به مطب دکتر ریحانه صباحی مراجعه دارند و اظهار دارند که توسط پزشک دیگری لابیاپلاستی انجام داده اند و اکنون احساس می‌کنند که در جای بخیه های بعد لابیاپلاستی دچار گوشت اضافه شدند. درواقع گوشت اضافه یکی از عوارضی است که به سادگی به وجود نمی‌آید و مهمترین دلیل برای پیدایش آن، انتخاب یک متخصص زنان نامناسب است.

گوشت اضافه بعد  لابیاپلاستی

درصد پیدایش گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی برای تمامی افرادی که به این مشکل دچار می‌شوند نیز یکسان نیست و ممکن است که برای شخصی فقط به مدت چندین روز پدیدار شود. درواقع پوست بسیاری از افراد کلوئید ساز بوده و این مورد عامل اصلی گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی خواهد شد. شما برای انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی دقت کافی را بکار بگیرید تا بعد از انجام جراحی به این موارد دچار نشوید.

بهتر است که قبل از انجام لابیاپلاستی، ذهن خود را در رابطه با این موارد آشفته نکنید زیرا اگر بهترین متخصص زنان در اصفهان را برای جراحی های زیبایی واژن خود انتخاب کنید دیگر دچار چنین عوارضی نخواهید شد. همچنین مراقبت های بعد از لابیاپلاستی در اصفهان یکی از مسائل مهمی هستند که سبب می‌شوند تا عوارض این جراحی کاهش یافته و گوشت اضافه در جای بخیه ها و همچنین ورم بعد از لابیاپلاستی به وجود نیاید.

درمان گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی

اگر شما احساس می‌کنید که بعد از لابیاپلاستی دچار گوشت اضافه در این نواحی شده اید، بهتر است که توسط پزشک خود مورد معاینه قرار گیرید. درمان گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی معمولا با استفاده از برخی پماد ها آغاز می‌شود اما خرید اینگونه محصولات به طور خودسرانه به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. در برخی موارد گوشت اضافه ایجاد شده آنقدری نیست که با پماد درمان شود و این احتمال وجود دارد که نیاز باشد تا این میزان گوشت اضافه با یک عمل سرپایی برداشته شود.

دکتر ریحانه صباحی

متخصص زنان، زایمان و نازایی در اصفهان​
– نازایی و تشخیص و درمان
– بیماری های زنان و مراقبت از بانوان در سنین باروری و همچنین یائسگی
– مراقبت از دختران نوجوان و مشاوره در زمینه بلوغ و مسائل مرتبط با آن
– اقدامات تشخیصی از قبیل پاپ اسمیر، سونوگرافی ، اندومتریال بیوپسی، کوتریزاسیون وکرایو، IUI، آمنیوسنتر و انواع جراحی های زنان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *