دکتر ریحانه صباحی / مقالات / نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی
۳ دقیقه
خواب بعد از لابیاپلاستی

نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی

آنچه می خوانید...

لابیاپلاستی در دسته تکنیک های زیبایی زنان یکی از پرطرفدارترین روش ها برای اصلاح فرم لابیاها و سایز و سایر موارد آن ها می‌باشد. اگر در حال خواندن این مقاله هستید، بنابراین حتما تاکنون عمل لابیاپلاستی را انجام داده اید و در حال تحقیق در رابطه با مراقبت های بعد از آن مانند نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی هستید. در این مقاله تمامی نکات در این رابطه را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی

بهترین فرم خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی با تمامی محبوبیتی که دارد، بعد از عمل نیازمند رعایت نکات بسیار مهم است که نتیجه ای فوق العاده پدید آورد. لبه های ناحیه تناسلی بانوان گاها دارای مشکلاتی نظیر افتادگی یا بزرگی سایز و یا عدم تناسب ظاهری و بسیاری از مشکلات دیگر است که خانم ها معمولا با استفاده از جراحی لابیاپلاستی این موضوع را بهبود می‌بخشند. زیباسازی ناحیه واژن سبب شده که خانم ها از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار باشند. اما در رابطه با نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی چه می‌دانید؟ آیا مهم نیست که به فردی که لابیاپلاستی انجام داده است به روی شکم بخوابد؟ آیا خوابیدن نامناسب باعث باز شدن بخیه های عمل لابیاپلاستی می‌شود؟

در این بخش توصیه داریم که اگر جزو افرادی هستید که قصد انجام لابیاپلاستی را دارید و یا این عمل را انجام داده اید، حتما این قسمت را مطالعه کنید. اگر هنوز به این جراحی نپرداختید و در حال تحقیق هستید، توصیه داریم مقاله لابیاپلاستی در اصفهان را مطالعه بفرمایید.

نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی یکی از مهمترین مراقبت های بعد از این جراحی می‌باشد. دوران نقاهت لابیاپلاستی بسیار کوتاه است و فرد طی این مدت اذیت نمی‌شود اما باید دقت داشه باشد که تا پنج روز الی یک هفته اول بعد از عمل، لباس های تنگ و چسبان مانند لگ های ورزشی نپوشد تا به لابیاهای تازه بخیه زده شده فشار وارد نشود.

خانم ها باید توجه داشته باشند که حتما باید فرم خواب خود را به حالت استاندارد رعایت کنند و در روز های اولیه بعد از عمل، به یک پهلو نخوابند. خوابیدن افراد به یک سمت به طور مداوم سبب شده که تورم و التهاب در لابیای همان سمت دیرتر بهبود یابد و حتی بعد از گذشت دوران نقاهت، لابیا در آن سمت بزرگتر از طرف دیگر باشد.

افراد باید هنگام خوابیدن برای ساعات طولانی مانند خواب شب، به فرمی دراز بکشند که کمرشان در حالت صاف به پشت قرار بگیرد. خانم هایی که در حالت استراحت نیمه نشسته قرار دارند، بهتر است از یک بالشت یا تشکچه مخصوص استفاده کنند تا در سطح سخت و محکم ننشینند که در نهایت به بخیه ها فشار وارد نشود.

نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی تا حدود یک هفته اول بسیار مهم است و هر گونه اشتباهی در هنگام خواب ممکن است نتیجه جراحی را متفاوت از نتیجه مورد نظر سازد. بهترین جراح لابیاپلاستی در اصفهان توصیه دارد که برای داشتن نتیجه فوق العاده در ناحیه تناسلی خود، حتما تمامی موارد ذکر شده را رعایت کنید.

فرم خوابیدن بعد از لابیاپلاستی

خوابیدن بر نتیجه عمل لابیاپلاستی چه تاثیری دارد؟

خوابیدن به شیوه درست، سبب شده تا زخم ها در ناحیه تناسلی زودتر بهبود یابند. خانم هایی که بعد از لابیاپلاستی به سمت کمر می‌خوابند، هیچ نوع فشاری به بخیه های لابیاپلاستی خود وارد نمی‌کنند. توصیه این است که افراد قبل از انجام لابیاپلاستی حتما کمی از مشغله کاری خود بکاهند تا بعد از این عمل بتوانند استراحت نسبی داشته باشند.

دکتر ریحانه صباحی

متخصص زنان، زایمان و نازایی در اصفهان​
– نازایی و تشخیص و درمان
– بیماری های زنان و مراقبت از بانوان در سنین باروری و همچنین یائسگی
– مراقبت از دختران نوجوان و مشاوره در زمینه بلوغ و مسائل مرتبط با آن
– اقدامات تشخیصی از قبیل پاپ اسمیر، سونوگرافی ، اندومتریال بیوپسی، کوتریزاسیون وکرایو، IUI، آمنیوسنتر و انواع جراحی های زنان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *